“П-67-Учбова “НАТО”” додано до кошика. Переглянути кошик
Граніт SQB
2080,00 ₴ціна за упаковку (40 одиниць)
ПІРО-5М
1320,00 ₴ціна за упаковку (12 одиниць)
ПІРО-5Г
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 4 покупців
(4 відгуків)
1404,00 ₴ціна за упаковку (12 одиниць)
Категорія: Симуляційні пристрої
Позначок: пейтбольная граната, пирософт, радянська граната, ргд-5, ргд5, советская граната, страйкбольная граната
Опис
Граната ПІРО-5Г імітаційно-тренувальна з піротехнічним ефектом категорії Р1. Імітує бойову гранату РГД-5 радянського зразку. З наповнювачем горох та парафин. Горох- імітує ураження осколками, парафін – фіксує горох у середині та усуває ефект “колотухи”. Використовується у військових тренувальних заходах, страйкбол, пейнтбол та військових реконструкціях на спеціально відведених полігонах та майданчиках поза межами громадських місць. Для безпечного отримання первинних навичок поводження та принципу дії гранати РГД-5.
Увага! – тільки для повнолітніх!
Тактико-технічні характеристики виробу:
| Наповнювач | горох та парафін |
| Запобіжник | чека та активний важіль |
| Затримка ініціації | 3,5 – 4,5 сек |
| Звуковий тиск | 112 дБ |
| Категорія (тип) | Р1 |
| Маса NEC (піросуміші) | 1 грам |
| Вага виробу | 140 грам |
| Матеріал виробу | пластик |
| Висота виробу | 118 мм |
| Діаметр виробу | 58 мм |
| Виробник | Пірософт |
| Країна | Україна |
Огляд та тест піромеханічного виробу (страйкбольна граната) від компанії PYROSOFT ПІРО-5г
наповнювач Горох
наповнювач Горох
Додаткова інформація
| Вага | 1,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 27 × 19 × 12 см |
| Кількість в упаковці | 12 одиниць |
| Маса NEC в упаковці | 12 грам |
| Категорія транспортування | ADR 1.4G |
| Код УКТЗ | 3604900000 |
| Код ДКПП | 20.51.14-00.00 |
| Категорія | Інші піротехнічні вироби |
| Клас | Р1 |
| Тип | Піромеханічний пристрій |
| Підтип | Симуляційний пристрій |
| Відповідає вимогам | ДСТУ EN 16263-2:2021 |
| Технічні умови | ТУ У 20.5.-41850120-001:2019 |
| Патент | UA142007U |
| Виробник | ТОВ “Пірософт” |
Відгуки (4)
4 відгуки для ПІРО-5Г
Додати відгук Скасувати коментар
СЕРТИФІКАТ


Максим –
Сработали все отлично! Горох разлетелся далеко и равномерно. Самые лучшие гранаты.
Максим –
Сработали все отлично! Горох разлетелся далеко и равномерно. Самые лучшие гранаты.
No name –
Швидка відправка. Вранці оплатив – відправили цього ж дня. Бахает потужно , але хотілось би гучніше). Дякую
rast –
Заказую доволи часто, отправка быстрая – сработка гранат на вышем уровне …
Осечек еще не разу не было, хороший звук взрыва.