ПІРО-5Г
1404,00 ₴ціна за упаковку (12 одиниць)
ПІРО-5 Учбова
2040,00 ₴ціна за упаковку (12 одиниць)
ПІРО-5М
Рейтинг 4.43 з 5 на основі опитування 7 покупців
(7 відгуків)
1320,00 ₴ціна за упаковку (12 одиниць)
Категорія: Симуляційні пристрої
Позначок: активная чека, меловая граната, пейтбольная граната, пирософт, радянська граната, ргд-5, ргд5, советская граната, страйкбольна граната, страйкбольная граната
Опис
Граната ПІРО-5М імітаційно-тренувальна з піротехнічним ефектом категорії Р1. Імітує бойову гранату РГД-5 радянського зразку. Наповнювач крейда, що при спрацюванні виробу ефектно створює хмару від вибуху. Використовується у військових тренувальних заходах, страйкбол, пейнтбол та військових реконструкціях на спеціально відведених полігонах та майданчиках поза межами громадських місць. Для безпечного отримання первинних навичок поводження та принципу дії гранати РГД-5.
Увага! – тільки для повнолітніх!
Тактико-технічні характеристики виробу:
| Наповнювач | крейда |
| Запобіжник | чека та активний важіль |
| Затримка ініціації | 3,5 – 4,5 сек |
| Звуковий тиск | 105 дБ |
| Категорія (тип) | Р1 |
| Маса NEC (піросуміші) | 1 грам |
| Вага виробу | 130 грам |
| Матеріал виробу | пластик |
| Висота виробу | 118 мм |
| Діаметр виробу | 58 мм |
| Виробник | Пірософт |
| Країна | Україна |
Додаткова інформація
| Вага | 1,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 27 × 19 × 12 см |
| Кількість в упаковці | 12 одиниць |
| Маса NEC в упаковці | 12 грам |
| Категорія транспортування | ADR 1.4G |
| Код УКТЗ | 3604900000 |
| Код ДКПП | 20.51.14-00.00 |
| Категорія | Інші піротехнічні вироби |
| Клас | Р1 |
| Тип | Піромеханічний пристрій |
| Підтип | Симуляційний пристрій |
| Відповідає вимогам | ДСТУ EN 16263-2:2021 |
| Технічні умови | ТУ У 20.5.-41850120-001:2019 |
| Патент | UA142007U |
| Виробник | ТОВ “Пірософт” |
Відгуки (7)
7 відгуків для ПІРО-5М
Додати відгук Скасувати коментар
Відео огляди (4)
СЕРТИФІКАТ


Кирилл –
Отличные изделия! Очень пригодились в качестве шумовой розтяжки.
Дмитро –
Придбали для навчання 5 коробок. Лише одна не спрацювала, відтепер використовуємо її як реквізит за для показу встановлення розтяжок. Дякуємо за якісні вироби.
Олексій –
Доброго дня, підкажіть будь ласка після приведення до бойового застосування можна назад вставити чеку?
Учбові гранати (перевірений власник) –
Всім привіт.
Дуже вдячний за товар.
Хороша ціна.
rast (перевірений власник) –
Заказую доволи часто, отправка быстрая – сработка гранат на вышем уровне …
Осечек еще не разу не было, хороший звук взрыва.
Піро5м (перевірений власник) –
Все супер!
roma.refat –
Не знаю чи не повезло мені з партією, але дуже тихенькі, як пітарди слабенькі