ПІРО-Ф1М
1000,00 ₴ціна за упаковку (8 одиниць)
Димова граната П-18 “Актив”
1200,00 ₴ціна за упаковку (6 одиниць)
ПІРО-Ф1Г
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 2 покупців
(2 відгуків)
1120,00 ₴ціна за упаковку (8 одиниць)
Немає в наявності
Категорія: Симуляційні пристрої
Опис
Граната ПІРО-Ф1Г імітаційно-тренувальна з піротехнічним ефектом категорії Р1 з цільним горохом у якості наповнювача для імітації уламків. Імітує бойову оборонну гранату типу Ф1 радянського зразку за розмірами та принципом дії. Виріб має більшу масу піротехнічної суміші, тому робить більш гучніший вибух. Використовується у військових тренувальних заходах, страйкбол, пейнтбол та військових реконструкціях на спеціально відведених полігонах та майданчиках поза межами громадських місць. Для безпечного отримання первинних навичок поводження та принципу дії гранати Ф1.
Увага! – тільки для повнолітніх!
Тактико-технічні характеристики виробу:
| Наповнювач | горох та парафін |
| Запобіжник | чека та активний важіль |
| Затримка ініціації | 3,5 – 4,5 сек |
| Звуковий тиск | 120 дБ |
| Категорія (тип) | Р1 |
| Маса NEC (піросуміші) | 1,5 грам |
| Вага виробу | 200 грам |
| Матеріал виробу | пластик |
| Висота виробу | 125 мм |
| Діаметр виробу | 54 мм |
| Виробник | Пірософт |
| Країна | Україна |
Додаткова інформація
| Вага | 1,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 25 × 12 × 11 см |
| Кількість в упаковці | 8 одиниць |
| Маса NEC в упаковці | 12 грам |
| Категорія транспортування | ADR 1.4G |
| Код УКТЗ | 3604900000 |
| Код ДКПП | 20.51.14-00.00 |
| Категорія | Інші піротехнічні вироби |
| Клас | Р1 |
| Тип | Піромеханічний пристрій |
| Підтип | Симуляційний пристрій |
| Відповідає вимогам | ДСТУ EN 16263-2:2021 |
| Технічні умови | ТУ У 20.5.-41850120-001:2019 |
| Патент | UA142007U |
| Виробник | ТОВ “Пірософт” |
Відгуки (2)
2 відгуки для ПІРО-Ф1Г
Додати відгук Скасувати коментар
СЕРТИФІКАТ

Микитась –
Дуже гучно бахае. Мені сподобалось.
Ярослав –
Яскраві, гучні, і при падінні не ламаються, чудові гранати! Мені сподобались