МАРКЕР
1950,00 ₴ціна за упаковку (30 одиниць)
П-67-М "НАТО"
1170,00 ₴ціна за упаковку (10 одиниць)
П-67-Г “НАТО”
Рейтинг 5.00 з 5 на основі опитування 1 покупця
(1 відгук)
1300,00 ₴ціна за упаковку (10 одиниць)
Категорія: Симуляційні пристрої
Опис
Граната П-67-Г “НАТО” імітаційно-тренувальна з піротехнічним ефектом категорії Р1. Розмірами та принципом дії імітує бойову гранату M67 яка є на озброєнні США та блоку НАТО. З наповнювачем горох та парафин. Горох – імітує ураження осколками, парафін – фіксує горох у середині та усуває ефект “колотухи”. Використовується у військових тренувальних заходах, страйкбол, пейнтбол та військових реконструкціях на спеціально відведених полігонах та майданчиках поза межами громадських місць. Для безпечного отримання первинних навичок поводження та принципу дії гранати М67.
Увага! – тільки для повнолітніх!
Тактико-технічні характеристики виробу:
| Наповнювач | горох та парафін |
| Запобіжник | чека та активний важіль |
| Затримка ініціації | 4 – 5 сек |
| Звуковий тиск | 115 дБ |
| Категорія (тип) | Р1 |
| Маса NEC (піросуміші) | 1,1 грам |
| Вага виробу | 145 грам |
| Матеріал виробу | пластик |
| Висота виробу | 91 мм |
| Діаметр виробу | 64 мм |
| Виробник | Пірософт |
| Країна | Україна |
div>
Огляд та тест піромеханічного виробу (страйкбольна граната) від компанії PYROSOFT П-67-Г “НАТО”
наповнювач Горох
наповнювач Горох
Додаткова інформація
| Вага | 1,7 кг |
|---|---|
| Розміри | 36 × 14 × 10 см |
| Кількість в упаковці | 10 одиниць |
| Маса NEC в упаковці | 11 грам |
| Категорія транспортування | ADR 1.4G |
| Код УКТЗ | 3604900000 |
| Код ДКПП | 20.51.14-00.00 |
| Категорія | Інші піротехнічні вироби |
| Клас | Р1 |
| Тип | Піромеханічний пристрій |
| Підтип | Симуляційний пристрій |
| Відповідає вимогам | ДСТУ EN 16263-2:2021 |
| Технічні умови | ТУ У 20.5.-41850120-001:2019 |
| Патент | UA137033U |
| Виробник | ТОВ “Пірософт” |
Відгуки (1)
1 відгук для П-67-Г “НАТО”
Додати відгук Скасувати коментар
СЕРТИФІКАТ


Павло –
Дуже добре підходять для тренувань.