“П-67-М “НАТО”” додано до кошика. Переглянути кошик
Димова граната П-18 “Актив”
1200,00 ₴ціна за упаковку (6 одиниць)
П-67-Г "НАТО"
1300,00 ₴ціна за упаковку (10 одиниць)
МАРКЕР
1950,00 ₴ціна за упаковку (30 одиниць)
Немає в наявності
Категорія: Симуляційні пристрої
Опис
Страйкбольна граната МАРКЕР. Відмінністю є наявність крейди у наповнювачу замість гороху, що дозволяє більш безпечніше використовувати у тренуваннях та дозволяє відстежити наявність вибуху у високій траві завдяки хмари з крейди. Цивільна заміна армійському вибуховому пакету. МАРКЕР – це страйкбольна граната з кільцем ініціації для якої не потрібно використовувати сірники або запальничку. Потужна та гучна завдяки використанню піросуміші масою у 2 грами. Для ініціації потрібно різким рухом вгору висмикнути кільце, через 5 секунд відбудеться вибух піроелемента.
Увага! – тільки для повнолітніх!
Тактико-технічні характеристики виробу:
| Наповнювач | крейда |
| Запобіжник | кільце |
| Затримка ініціації | 5 – 6 сек |
| Категорія (тип) | Р1 |
| Маса NEC (піросуміші) | 2 грами |
| Вага виробу | 100 грам |
| Матеріал виробу | картон |
| Висота виробу | 80 мм |
| Діаметр виробу | 50 мм |
| Виробник | Пірософт |
| Країна | Україна |
Додаткова інформація
| Вага | 3,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 32 × 25 × 8,2 см |
| Кількість в упаковці | 30 одиниць |
| Виробник | ТОВ “Пірософт” |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “МАРКЕР” Скасувати коментар
СЕРТИФІКАТ


Відгуки
Відгуків немає, поки що.